Alimagazalari.com sitesindeki ürünler, Ali Ergülü - Ali Mağazaları koleksiyonuna aittir ve mağazalarımızda satılan ürünlerle aynı gerekliliklerle garanti kapsamındadır.

Ürünlerin detayları genişletilmiş olarak içeriğinde sunulmuştur.

Ali Ergülü - Ali Mağazaları ürünlerin renklerini gerçek durumlarına oldukça yakın biçimde göstermek için azami gayreti sarf etmiştir. Ancak, ekranda beliren renkler bilgisayar monitörünüzün kalitesine bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Ali Ergülü - Ali Mağazaları monitörünüzde gördüğünüz renklerin kesin olarak gerçek renkler olduğu hususunda garanti sunmamaktadır. Bundan dolayı yaşanacak sorunlarda Ali Ergülü - Ali Mağazaları’in sorumluluğu bulunmamaktadır. Ayrıca stokta olmayan ürünler veya sipariş işlemi sırasında başka bir kullanıcı tarafından sonuncusu da satılarak tükenen bir ürünü temin ve teslim etme yükümlüğü bulunmamaktadır.

Özel promosyonlar ve indirimler, belirtilen tarihe veya stoklar bitene dek geçerli olacaktır. Özel promosyon ve indirimlerin tarihini değiştirme hakkı Ali Ergülü - Ali Mağazaları’de saklıdır. Buna ilişkin Ali Ergülü - Ali Mağazaları’e sorumluluk yüklenemez.

alimagazalari.com sitesi içerisinde verilen puan, indirim vs gibi özel haklar, sistem kural ihlali, sistem hatası gibi durumlarda geçersiz olabilir, alışveriş içerisinde puan, indirim ile ödenmiş kısımlar iptal edilebilir.

 

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Web sitemizde gezinme deneyiminizi geliştirmek, size kişiselleştirilmiş içerik ve hedefli reklamlar göstermek, web sitesi trafiğimizi analiz etmek ve ziyaretçilerimizin nereden geldiğini anlamak için çerezleri ve diğer izleme teknolojilerini kullanıyoruz.